Gemeenschappelijk Hof van Justitie van Aruba, Curaçao, Sint Maarten en van Bonaire, Sint Eustatius en Saba, 14-06-2016, ECLI:NL:OGHACMB:2016:91, AR 73629 – H 53/16
Gemeenschappelijk Hof van Justitie van Aruba, Curaçao, Sint Maarten en van Bonaire, Sint Eustatius en Saba, 14-06-2016, ECLI:NL:OGHACMB:2016:91, AR 73629 – H 53/16
Gegevens
- Instantie
- Gemeenschappelijk Hof van Justitie van Aruba, Curaçao, Sint Maarten en van Bonaire, Sint Eustatius en Saba
- Datum uitspraak
- 14 juni 2016
- Datum publicatie
- 19 oktober 2016
- ECLI
- ECLI:NL:OGHACMB:2016:91
- Zaaknummer
- AR 73629 – H 53/16
Inhoudsindicatie
Indiening gedingstukken. De laatste tijd accepteert het Hof ook de indiening van gedingstukken per e-mail.
Uitspraak
Burgerlijke zaken over 2016 Vonnis no.:
Registratienummer: AR 73629 – H 53/16
Uitspraak: 14 juni 2016
GEMEENSCHAPPELIJK HOF VAN JUSTITIE
van Aruba, Curaçao, Sint Maarten en
van Bonaire, Sint Eustatius en Saba
Vonnis in de zaak van:
1. [DE VROUW],
wonende in Curaçao,
hierna te noemen: de vrouw,
2. [ [DE ZOON VAN DE VROUW],
wonende in Curaçao,
hierna te noemen: de zoon van de vrouw,
oorspronkelijk gedaagden, thans appellanten,
gemachtigde: mr. V.S. La Fleur,
tegen
[DE MAN],
wonende in Nederland, te dezer zake domicilie gekozen hebbende ten kantore van zijn gemachtigde,
hierna te noemen: de man,
oorspronkelijk eiser, thans geïntimeerde,
gemachtigde: mr. U. van Bemmelen.
1 Het verloop van de procedure
Voor hetgeen in eerste aanleg is gesteld en gevorderd, voor de procesgang aldaar en voor de overwegingen en beslissingen van het Gerecht in eerste aanleg van Curaçao (GEA), wordt verwezen naar het tussen partijen in de zaak met AR nummer 73629 van 2015 gewezen en op 21 september 2015 uitgesproken vonnis. De inhoud van dit vonnis geldt als hier ingevoegd.
De vrouw en de zoon van de vrouw zijn bij akte van appel op 30 oktober 2015 in hoger beroep gekomen van voornoemd vonnis. In een volgens het door de griffie geplaatst stempel op 14 december 2015 ingekomen memorie van grieven, met producties, hebben de vrouw en de zoon van de vrouw ongenummerde grieven voorgedragen, toelating verzocht kosteloos te procederen en geconcludeerd dat het Hof het bestreden vonnis zal vernietigen uitsluitend op de onderdelen zoals uiteengezet en de vordering tot veroordeling van de vrouw tot het voldoen van NAF 130.000,= en in de kosten van het geding zal afwijzen, met veroordeling van de man in de kosten van de procedure, althans dat het Hof in goede justitie een beslissing zal nemen.
De man heeft in een memorie van antwoord het appel bestreden en geconcludeerd tot niet-ontvankelijkverklaring van de vrouw en de zoon van de vrouw in het appel, althans tot bevestiging van het bestreden vonnis, met veroordeling van hen hoofdelijk in de kosten van het geding, uitvoerbaar bij voorraad.
Op 3 mei 2016, de voor schriftelijk pleidooi nader bepaalde dag, hebben de gemachtigden van partijen pleitaantekeningen overgelegd.
Vonnis is bepaald op heden.
2 De ontvankelijkheid
De vrouw en de zoon van de vrouw zijn tijdig en op de juiste wijze in hoger beroep gekomen en kunnen daarin worden ontvangen.
3 De grieven
Voor de grieven wordt verwezen naar de memorie van grieven.